یکشنبه , ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
آخرین مطالب
خانه » ۱۳۹۴ » اسفند

بایگانی ماهانه: اسفند ۱۳۹۴

استفزاز شیطان ؟؟اگر تصور کنیم با قدرتی که شیاطین دنیا در استفزاز ملت ها دارند، کاری از ما ساخته نیست. خود گرفتار نوعی استفزاز شده ایم.

استفزاز شیطان ؟؟ به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر و به یاد ولی خدا امام حجه بن الحسن المهدی عج اگر تصور کنیم با قدرتی که شیاطین دنیا در استفزاز ملت ها دارند، کاری از ما ساخته نیست. خود گرفتار نوعی استفزاز شده ایم. شیطان و حزبش قدرت مطلق نیستند که بر انسان ها حاکمیت مطلق داشته باشند. رب اعوذ بک ... ادامه مطلب »

آیا عربی زبان اهل بهشت است؟ زبان اهل جهنم چیست؟!!!

بسم الله الرحمن الرحیم شیخ صدوق از امیرالمومنین علیه السلام نقل می کند: سأله عن کلام أهل الجنه؟ فقال:کلام أهل الجنهبالعربیّه و سأله عن کلام أهل النار؟ فقال: بالمجوسیه. از حضرت علی (ع)در مورد زبان اهل بهشت سوال شد فرمود به عربی صحبت می کنند. و در مورد زبان اهل جهنم سوال شد؟ فرمود به زبان مجوس صحبت می کنند. ... ادامه مطلب »

تفاوت « علیٌ مع الحق » با « عمار مع الحق » در چیست؟

محور بودن علی(ع) برای حق خلیل منصوری حق دو قسم است؛ حقی که همان خداوند است و مقابل آن عدم محض است و تقابل آن، سلب و ایجاب و تناقض است و در برابر آن عدم و لاشی است؛خداوند می فرماید: ذلِکَ بِأَنَّ اللّهَ هُوَ الْحَقُّ. و دیگر حقی که فعل خداوند است و مقابل دارد که همان آن باطل ... ادامه مطلب »

منظور از فراگیری علم از دیدگاه اسلام چیست و اسلام یادگیری چه علمی را واجب می داند؟

منظور از فراگیری علم از دیدگاه اسلام چیست و اسلام یادگیری چه علمی را واجب می داند؟ در مورد اینکه از نظر اسلام چه علمی باید آموخت چند نظریه وجود دارد: نظریه اول : منظور اسلام از علم‏ ،علوم دینی است ممکن است کسی بگوید مقصود از همه این تأکید و توصیه‏ها ،علم خود دین است . یعنی همه به ... ادامه مطلب »

ترجمه آذری محاوره ای متن خطبه فد کیه ی حضرت صدیقه کبرا ، فاطمه ی زهرا (سلام الله علیها)

بسمه تعالی ترجمه آذری محاوره ای متن خطبه فد کیه ی حضرت صدیقه کبرا ، فاطمه ی زهرا (سلام الله علیها) دونده ره نی : محمد صادقی مهریار آللهین ستایشی ستایش، الهی کمال لارصاحبی اولان ذات  اوچون دی ،او نعمت لره گوره کی عطا ائدیب . بوللی سپاس و شکرلرهر زادا کی الهام بویوروب ، بوللی سلاملاروئردیقی مرحمت لره ،عمومی نعمت ... ادامه مطلب »