دوشنبه , ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
آخرین مطالب
خانه » ۱۳۹۵ » خرداد

بایگانی ماهانه: خرداد ۱۳۹۵

پاسخ رسول جعفریان به نسبتهای سخیف به شیعیان توسط ازغدی

پاسخ رسول جعفریان به نسبتهای سخیف به شیعیان توسط ازغدی چندی قبل یک سخنرانی از آقای رحیم پور ازغدی منتشر شد که ضمن آن مطلب بسیار مهمی را به آقای مطهری نسبت داده بود.  متن کامل یادداشت جعفریان بدین شرح است:  ازغدی در این جلسه گفته است:  «آقای مطهری می گوید: شیعه مردم شیعه جزو قالتاق ترین مردم دنیا هستند. ... ادامه مطلب »

معجزه، کرامت، کهانت

معجزه، کرامت، کهانت تعریف ها: معجزه: معجزه کار و عملی است که حادثه‌ای را بر خلاف قوانین طبیعت، و بر اساس «اذن خاص»، ایجاد کند، مانند: «یا نار کونی برداً و سلاماً علی ابراهیم»[۱] و«فالقی عصاه فاذا هی ثعبان مبین»[۲]، و … معجزه «خارق طبیعت» است. ویژگی: معجزه پشتیبان نبوت، و دلیل حقانیت پیامبر است. معجزه منحصراً از فرد معصوم ... ادامه مطلب »

دعای فرج بر لب به سوی امام مهربانمان با توبه باز گردیم

توبه فضیل بن عیاض «فضیل» که در کتب رجال، به عنوان یکى از راویان موثق، از امام صادق(علیه السلام) و از زهاد معروف، معرفى شده و در پایان عمر، در جوار «کعبه» مى زیست و همانجا در «روز عاشورا» بدرود حیات گفت، در آغاز کار، راهزن خطرناکى بود که همه مردم از او وحشت داشتند. از نزدیکى یک آبادى مى ... ادامه مطلب »

اشعار مهدوی – امام زمان در شعر آذربایجان

اشعار مهدوی – امام زمان در شعر آذربایجان ۶۸۶ صفحه شعر ناب ترکی آذربایجانی در مدح امام عصر عج الله تعالی فرجه الشریف از شعرای آذربایجان برای اولین بار فقط در این سایت لطفا برای نشر این فرهنگ امام زمانی یار و یاور ما باشید دانلود فایلامام زمان در شعر آذربایجان .Pdf تکثیر این اشعار مورد رضای خداست. انشاءالله لطفا اشعاری ... ادامه مطلب »

نهی از ورود به علوم غریبه

نهی از ورود به علوم غریبه   سی و یکمین گناه از گناهانی که به کبیره بودنش تصریح شده، « سحر » است؛ چنانچه در « وسائل الشّیعه » روایتی از پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) نقل می کند که آن حضرت، سحر را از کبائر شمرده اند و در « صحیحه ی عبدالعظیم » با ... ادامه مطلب »