یکشنبه , ۴ اسفند ۱۳۹۸
آخرین مطالب
خانه » شبهات اعتقادی » شبهه: هند و چین نزدیک به ۲/۵ میلیارد نفر جمعیت دارند، امّا مسلمانها…

شبهه: هند و چین نزدیک به ۲/۵ میلیارد نفر جمعیت دارند، امّا مسلمانها…

شبهه:

هند و چین نزدیک به ۲/۵ میلیارد نفر جمعیت دارند،

۱۵۰ خدا و ۸۰۰ عقیده متفاوت دارند و در صلح زندگی میکنند..!

امّا :

مسلمانها یک خدا و یک پیامبر، یک دین و یک کتاب دارند، ولی خیابانهایشان سرخ شده به خون یکدیگر.!!

قاتلش میگوید: الله اکبر.!

مقتول هم میگوید: الله اکبر

و کشته های دو طرف شهید نامیده میشوند.

و این درد است که متوجه نشدیم دین چیست!!!!!!!

 

خیلی عجیب است؛ درکشور مسلمان دنبال روزه خوار میگردند تا او را مجازات کنند، اما درطول سال سراغی از گرسنه ها نمیگیرند تا لقمه نانی به او دهند..!!

 

جواب:

 

کوتاه:

ببین این که به قول نوشته خیابان های مسلمانان به خونشان رنگین شده است به خاطر داشتن یک دین و یک کتاب نیست بلکه به به خاطر دشمنی هایی که با این عقیده میشود نمونه کوچک آن همین داعش حرامزاده ایست که یهود آنرا بدنیا آورده است.

ایا غیر از این است که داعش ساخته خود امریکاست؟ ایا غیر از این است که القاعده ساخته امریکاست؟

همه این دشمنی ها چه از داخل جامعه مسلمین و چه از خارج به خاطر عقیده توحیدی و ازادی مسلمانان است

در مورد الله اکبر گفتن دو طرف هم باید بگوئیم یه خلط مبحثه و باید اول حق و باطل مشخص بشود.

 

مفصل:

 1. احترام ادیان الهی به یکدیگر موضوعی منطقی و پذیرفته شده است. اسلام با جنگ بر سر عقیده مخالف است و راه ترویج اسلام را تبلیغ میداند و دعوت.

اینکه عده ای به ظاهر مسلمان در خاورمیانه هم در حال جنگ اند، باید گفت، روشن است که این استعمار و غرب است که همواره به تفرقه مذهبی در این منطقه، دامن زده است و خود موجد و محرک این نزاع ها و جنگها بوده اند. نمونه اتم آن داعش است که هدفگیری اصلی آن مسلمانان چه شیعه چه سنی و کشورهای در خط مقاومت با اسرائیل بوده است و بیشترین دستاورد آن خدمت به اسرائیل و درگیر کردن حزب الله و مخالفان اسرائیل بوده است.

 

 1. اما احترام به ادیان یک موضوع است و حقانیت و عقلانی بودن آنها (پلورالیسم دینی) موضوعی دیگر است.

 

بسیاری از ادیان و فرقه های موجود در هند، آغشته به خرافات، افسانه ها و موهومات و دارای آرای ضدبشری هستند. بعضی از آنها، درخت، حیواناتی چون گاو، موش و حتی بعضی اعضای بدن را می پرستند!!! آلت پرستی در هند آئینی است که خیلی از مردم هند آنرا پرستش می‌کنند یعنی یکی از هفت معبد بسیار مقدس شیوا (لینگایی هند) است.

(ادیان در جوامع امروز، ج ۱، ترجمه عبد الرحیم گواهی، ۲۴۶ و ۲۴۷، چاپ اول، ۱۳۷۴، انتشارات دفتر نشر و فرهنگ اسلامی.)

(برخی دیگر از خرافات گرایی هندوها: http://www.mashreghnews.ir/fa/news/138558/%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%BA%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D9%84%D9%87%DB%8C-%D9%88-%D8%A2%D8%AF%D8%A7%D8%A8-%D9%88-%D8%B1%D8%B3%D9%88%D9%85-%D8%AE%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1 )

 

 1. همچنین احترام به ادیان با دعوت به آئین حق که روش قرآن در مواجهه با اهل کتاب و مشرکان است، هیچ تناقضی ندارد.

آیاتی در قرآن مجید وجود دارند که خداوند متعال در آن ها اهل کتاب را به اسلام فراخوانده و آنان را به جهت دوری از آموزه های اسلام توبیخ می کند. (مائده، ۱۵ و ۱۶ و ۱۹، بقره ۴۱، ال عمران ۷۱)

 

قرآن، فقط اسلام را دینی حقانی و کامل می داند ((آل عمران، ۸۵) هر کس غیر از اسلام دینی اختیار کند هرگز از وی پذیرفته نیست، و او در آخرت از زیانکاران است.)

اما “نجات ” ورستگاری را مختص مسلمانان نمی داند و یهود، مسیحی و حتی صابئینی را که به خداوند و روز قیامت ایمان دارند و عمل صالح انجام میدهند، نجات یافته میداند. (بقره آیه ۶۲)

 

مسلما اگر مشی هندی، بر دعوت و مخالفت با خرافات و ایده های ارتجاعی بود، هند درگیر چنین آئین های خرافی نبود. ابراهیم نبی علیه السلام، برای مبارزه با جهل و بت پرستی، علیه مردم شهر خود شورید و او را در آتش انداختند. محمد رسول الله را بت پرستان از طائف راندند و در مکه توطئه قتل شان را ریختند و…

این مشرکان بوده اند که همواره مانع و سد راه تبلیغ آرام پیامبران و اولیای الهی بوده اند.

 

اگر در هند نیز، کسی بیدار می شد و دعوت به حق میکرد، مخالفت هایی با او صورت میگرفت. کما اینکه کشمیر (قم هند) (مرکز تجمع شیعیان) همواره مورد تعرض هندوها و سیک ها قرار دارد و بارها و بارها در آن به قتل عام شیعیان پرداخته اند. همین هندوهای خیلی آرام!!!!

 

 1. در پایان بد نیست، این حکایت را هم در باب غوطه ور شدن هند در ادیان خرافی بدانید:

 

می گویند سفیر انگلیس در دهلی نو ، از مسیری در حال گذر بود ، میبیند یک جوان آگاه هندی، لگدی به گاوی میزند.. . (گاوی که در هندوستان مقدس است) .

سفیر انگلیس از خودرو پیاده شده و به سوی گاو میدود و گاو را میبوسد و در این لحظه گاو ادرار می کند . سفیر انگلیس با ادرار گاو دست و صورتش را میشوید ? و بقیه ی مردم حاضر که میبینند یک غریبه اینقدر گاو را محترم می شمارد، در جلوی گاو سجده می کنند و آن جوان لگد زن رامجازات می کنند !?

همراه سفیر انگلیس میپرسد چرا این کار را کردید ؟

سفیر می گوید ؛ این جوان آگاه، میخواست فرهنگ هندوستان را پنجاه سال جلو بیاندازد …

اما من نگذاشتم !!!

برچسب‌ها: شبهه , اعتقادی

منبع :  http://shobhexxx.blogfa.com/tag/%D8%B4%D8%A8%D9%87%D9%87 با کمی ویرایش متنی

خبرنامه آرمان مهدویت

۴ نظر

 1. مهدی فرامرزی

  سلام دوستان من آمدم که درست این جمله را پیدا کنم که هندو چین بیشترین جمعیت را دارند ولی مسلمانها با داشتن یک کتاب و غیره خلاصه کاری نداریم حقیقتا بازنویسی فیلم نامه ام داره تموم میشه و میتونین جواب این سوالهاتونو با دیدن فیلم بگیرین که در کل جشنواره ها میفرستیم البته اگه جشنواره های خارجی قبول کنن چون اونا فقط باید ایرانو خارکنی یا اسلامو بد نشون بدی تا فیلمتو راه بدن کاری نداریم نمیتونم اسم فیلمم الان بگم چرا که هنوز ثبت نشده است ولی اگه دوست داشتین میتونین از آخرین وضعیت فیلم با خبر بشین میتونین از اینستا گرام یا همراهم با هم در ارتباط باشیم
  اینستا : mehdi.faramarzi67f
  همراه : ۰۹۱۲۰۳۰۱۲۷۱

 2. جواب دوم
  همیشه حمله دشمن به نقاط پر اهمیت است نه جاهای بی اهمیت
  هند وچین که صدو پنجاه بت و خدا دارند چون همه باطل هستند و مایه رشد انسانها نبوده وبرعکس باعث جهالت انهاست خوب شیاطین کاری با انها ندارند اما اسلام که دین کامل و مایه رشد. بشر است همیشه از اول ظهور ان تا کنون مورد حمله شیاطین است چرا در قبل از اسلام ما در مواجهه با ادیان یک مومن داشتیم و یک کافر اما بعد از اسلام یک مومن داریم و یک کافر و یک منافق، زیرا
  شیاطین با نفاق اسلام را از درون مورد حمله قرار میدهند. انهاییکه در اسلام با مسلمانان به اسم مسلمان میجنگند منافقند نه مسلمان. و ساخته و پرداخته دشمنان اسلام. سخنان مرکل از سر جهل و نادانی نسبت به جامعه اسلام است. نه از روی فهم که کسی نتواند پاسخش. را دهد.

 3. اگر روش اسلام فقط دعوت است پس چرا در ابتدا مسلمانان به همه کشور های اطراف خود تا اسپانیا و آفریقا و ایران حمله کرده و کشتند و تاراج کردند و آتش زدند و به زور اسلام را به خورد همه دادند؟ و اسمش را جهاد گذاشتند

  • جمال احمدی اصل

   با سلام
   دلیلش واضح است
   این کارها را خلیفه ی دوم بناحق انجام داد (شروع از او بود و ادامه از دیگرغاصبین) و لذا هیچگاه ائمه در چنین جنگهائی شرکت نکردند
   لذا این کارها را نباید به حساب اسلام نوشت

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*