پنج شنبه , ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
آخرین مطالب
خانه » ۱۳۹۵ » تیر

بایگانی ماهانه: تیر ۱۳۹۵

وحدت وجود در مناظره ی اساتید فلسفه و کلام

نوشته شده توسط سمات اشاره : مطلبی که در زیر از نظر می گذرانید متن مناظره بین دو تن از اساتید حوزه علمیه قم (استاد فلسفه و استاد کلام) در باره موضوع وحدت وجود است. سمات، این بار ترجیح داده است برای توجه بیشتر خوانندگان به «ما قال» از ذکر اسامی اساتید مناظره کننده خودداری کند و ازطرفین بافلسفه و ... ادامه مطلب »

مشترک محترم مهلت استفاده هدیه یک روز مکالمه رایگان شما به پایان رسید!!!

تاحالا قبض موبایلتونو قبل از بیستم ماه پرداخت کردید تا از یک روز مکالمه رایگان درون شبکه بهرمند بشید؟دیدید وقتی یک روز مکالمه تموم میشه چه پیامی میاد رو گوشی؟”مشترک محترم مهلت استفاده هدیه یک روز مکالمه رایگان شما به پایان رسید ازین پس مکالمات با نرخ عادی محاسبه خواهد شد. داستان ما و شماست. مهلت استفاده ما از یک ... ادامه مطلب »

احکام نگاه و شوخی با نامحرم

احکام نگاه و شوخی با نامحرم روح بی حجاب اگر در جامعه ای حجاب در روابط نامحرم عملی گردد، جرم و جنایت ، فساد و بی دینی، و نارضایتی های همسران از یکدیگر ،و … کاهش چشمگیری پیدا می کند .   اما برای آنکه دستاوردهای حجاب در جامعه ای رویت شود، لازم است منظور واقعی آن اجرا گردد. زیرا منظور ... ادامه مطلب »

چهل حدیث نگاه به نامحرم

چهل حدیث نگاه به نامحرم در میان پیروان ادیان بزرگ، مسلمانان، خاصه شیعیان، همواره این امتیاز ویژه را داشته و دارند که افزون بر کتاب آسمانی قرآن، از آبشخور دریای بی کرانه ی دیگری برخوردارند و این زلال همیشه جاری، هماره در کوران و تاریکنای زندگی، چراغ راه رشد و بالندگیشان بوده است، سخنانی گرانسنگ و انسان ساز از موسس ... ادامه مطلب »